Події

place
м. Бучач.

Мотокрос

Неймовірні враження, море емоцій та адреналіну отримують жителі та гості краю, які приходять в урочище Башти, де відбувається Відкритий Чемпіонат України з мотокросу, ініціаторами якого є брати Олега та Ігор Прокіпчуки та Михайло Бубнів. У захоплюючих змаганнях брали участь спортсмени з м. Косів, м. Дніпро, м. Жовті Води, м. Запоріжжя, м. Чернівці, м. Тараща, м. Львів, м. Київ, м. Вінниця, м. Івано-Франківськ, м. Галич, смт. Клевань, м. Новоселиця, смт. Печеніжин, м. Валки, м. Пустомити, м. Красноград, смт. Гвізденць, м. Житомир, м. Броди, м. Шепетівка, м. Кам’янець-Подільський, м. Бобринець, м. Хмельницький. У змаганнях також брав участь майстер класу із Білорусі.

Перший день змагань є цікавий через заїзди у класах 50 см3, 65 см3, 85 см3 та ветерани 1,2 групи. Другого дня відбуваються заїзди у класах Аматорів, Жінок, МХ2, Опен, Юніорів, Екіпажів та Квадроциклів. Тут учасники показують справжню майстерність, високий професіоналізм, і, звичайно, перемоги. А переможці, які вкотре доказують, що спорт – це сила, витримка та професіоналізм, нагороджуються кубками, грамотами, призами та грошовими нагородами.
Відкритий чемпіонат Тернопільської області з мотокросу на кубок Бучача, додамо, відбувається за підтримки народного депутата України Миколи Люшняка, за сприяння Бучацької районної державної адміністрації, Бучацької районної ради та Бучацької міської ради та інших спонсорів та меценатів.

Показати більше