Події

place
м. Бучач

Мандрівка: Вийти за межі Бучаччини. Печерами Тернопільщини.

Мандрівка, є однією із найцікавіших поза межами Бучача.  Ми поведемо вас у печери Тернопільщини. Світ зниклої цивілізації, печера «Вертеба» розташована на околиці села Більче-Золоте Борщівського району на Тернопільщині. Її цілком випадково виявили у 1823 році. Печера – музей трипільської культури,«Подільська «Помпея». Знахідки кремнію, цінне багатство у ті часи , бо з нього виготовляли знаряддя праці, необхідне для виживання. Чому трипільці мешкали у печерах? І чи це так? Які знахідки? Чим це все можна засвідчити? Дізнаєтесь , коли відвідаєте таємниці закутки печери. Селище, де трапляються дива – Монастирок , розташоване на Поділлі, на правому березі річки Серет, яке дивує своєю загадковістю. Вперше це поселення згадується у писемних джерелах 1600 р., коли у ньому був заснований чоловічий монастир. Тут збереглися келії, у яких проживали монахи у XVІІІ ст. Печерний храм на висоті 80 метрів над рівнем річки Серет, з нерукотворним ликом Ісуса Христа, де при щирій молитві можна спокутувати гріхи. Та неподалік камінь-велетень діаметром майже 5 метрів, де у язичницькі часи використовувався як жертовний. Переказ, легенди, неймовірні панорами – вас чекають у Монастирку. Млинки́ — гіпсова печера, геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Розташована біля села Залісся Чортківського району Тернопільської області. Мільйони років тут було море. Вода потроху вимивала ходи, створивши заплутаний лабіринт. Вода пішла лабіринт залишився, і тепер печери, горизонтальні ходита щілини, по яких вам доведеться пролазити на колінах, на животі та у спеціальному обладнанні.
Екскурсія в печеру Млинки дозволить вам не тільки насолодитися духом пригоди, а й отримати незабутні враження. Любителям високих доз адреналіну та лабіринтів саме сюди.

З нами Ви отримаєте незабутні приємні враження та задоволення від чудових краєвидів, цікавих історій та оригінальних фото.

Тип: пізнавальний, оглядовий
За способом руху: транспортно- пішохідний
Довжина маршруту:

Тривалість маршруту: 1 день
Дата і початок: 02.08.2020 о 8 год.
Вікова категорія: від 6 р.
Група 20 осіб Ціна – 350 грн./особ.
Зустріч : біля Ратуші майдан Волі
Екскурсія:

1. Печера Верте́ба, с.Більче-Золоте, Борщівський р-н.
2. Давньослов'янський печерний храм, с. Монастирок, Борщівський р-н.
3. Печера Млинки́, с.Залісся, Чортківський р-н.

У вартість входить:
– харчування (обід на природі)
– супровід екскурсовода/гіда
– вхідні квитки
– організаційні послуги
– транспортні послуги.
У вартість не входить:
– особисті витрати
– прокат інвентаря (ліхтарик-25 грн., комбінезон-80грн.)
За бажанням туриста програма може бути уточнена за згодою обох сторін і вартість
перерахована. В залежності від погодних умов програма може частково змінюватись
на рівноцінну.

Показати більше