Маршрути

place
с. Трибухівці

Фруктовим садом

Фруктовий сад ФГ «Гадз» площею 600 гектарів, посаджений у 2011 році, знаходиться в особливій мікрокліматичній зоні, що дозволяє отримувати врожаї високої якості та чудовими смаковими характеристиками. За короткий час Фермерське господарство «Гадз» стало однією з найбільших компаній в Україні, яка спеціалізується на вирощуванні фруктів (яблук, груш, слив).

Широкий асортимент сортів яблук дозволяє задовольнити найвибагливішого клієнта. ФГ “Гадз” постійно збільшує географію експорту, на сьогодні це понад 20 країн Європи, Близького сходу та Азії. Основні напрямки діяльності ФГ “Гадз” – це вирощування та реалізація саджанців, яблук, груш та слив, виробництво сухофруктів та яблучних чіпсів, виробництво соків та дитячого харчування.

Під час екскурсії можна подивитися на процес посадки, вирощування і дозрівання яблук, а також заглянути в сховище, де яблука готуються до продажу. Ви зможете побачити технології поливу і догляду, усі тонкощі садівництва, і як розрізняти сорти та принципи зберігання. Ну і звичайно обов’язково Вас чекає порівняльна дегустація кращих представників кожного сорту!

Тип: пізнавальний, оглядовий
За способом руху: транспортно – пішохідний
Тривалість маршруту: 1 год.
Дата і початок: за домовленістю
Вікова категорія: від 6 р.
Група 10 осіб. Ціна- 40 грн/особ.,

Зустріч : біля ратуші, майдан Волі.

1. С.Трибухівці. ФГ”Гадз”

У вартість входить:

– супровід гіда;

– організаційні послуги

У вартість не входить:

– особисті витрати

– транспортні послуги

За бажанням туриста програма може бути уточнена за згодою обох сторін і вартість перерахована. Та в залежності від погодних умов частково змінювати програму на рівноцінну.

Показати більше
watch_later
~1год.
people_outline
10+ осіб
40 грн./особ.
Подивитись відео