Маршрути

place
м. Бучач , вул. Бічна Бариська, 8А

На винокурню Потоцького

Galicia Distillery – виробництво міцних алкогольних напоїв, в своєму портфелі має бренди коньяків “Грінвіч”, “Бучач” та “Renuage”, фруктові дистиляти “Фруктовиця”, кальвадос та бренді “Прикарпатський”, традиційний дистилят із родзинок “Пейсаховка Лехаім”, лікери на натуральній основі “Lemotiv”.

Походження першої частини назви – «Галіція» – має історичне коріння та пов’язане з містечком Бучач, де її засновник граф Потоцький в 1769 році відкрив виробництво, яке в ті часи мало назву «винокурня». Друга частина назви заводу Galicia Distillery походить від англійського терміну Distillery – «виробництво міцного алкоголю», адже to distill в перекладі з англійської означає сам процес отримання міцних алкогольних напоїв шляхом перегону (дистиляції).

 

На заводі дбайливо збережено все краще з давніх часів: багатовікові традиції виробництва, успадкований від давніх  майстрів досвід подвійної дистиляції,рідкісні секрети технологічних процесів  витримки та мацерації.

 Під час екскурсії у Вас буде можливість ознайомитися із процесом виробництва продукції, зокрема усіма етапами процесу дистиляції, а також розливу напоїв та підготовки до реалізації і збуту.

 Наприкінці екскурсії Ви відвідаєте фірмовий магазин, де можна придбати напої від виробника: коньяки, фруктових дистиляти, кальвадос, бренді та лікер. 

Тип: пізнавальний, оглядовий, дегустаційний

За способом руху: транспортно – пішохідний

Тривалість маршруту: 2 год.

Вікова категорія: від 18 р.

Група 10 осіб. Ціна- 200 грн/особ.

Зустріч : біля ратуші, майдан Волі .

ПП “Галіція дистилері”

У вартість входить: супровід гіда, організаційні та дегустаційні послуги

У вартість не входить: особисті витрати, транспортні послуги

За бажанням туриста програма може бути уточнена за згодою обох сторін і вартість перерахована.  

Показати більше
watch_later
2 год.
people_alt
10 осіб.
200 грн./особ.
Подивитись на карті

Цікаві місця поблизу