Маршрути

place
м. Бучач - с. Набережна - с. Возилів

Сплав по Дністру: У пошуках емоцій

Дністровський каньйон — один із 7 природних чудес України, найдовший в Європі. Обривисті схили Дністра вкриті лісовою та степовою рослинністю, тут зустрічаються унікальні травертинові скелі.

Бучаччина — райський куточок, який приваблює туристів. Дивовижна природа з печерами та водоспадами, загублені замки та скельні монастирі роблять його одним із наймальовничіших місць нашої країни.

Сплав по Дністру Бучаччиною — це гармонійне поєднання екстремального, але безпечного відпочинку, відпочинку тіла та душі. Ми пропонуємо Вам насититись енергією природи, насолодитись Дністровською свіжістю, неперевершеними краєвидами, що залишаться у пам’яті назавжди.

Сплав Дністром на катамаранах прекрасно підходить і для дітей.

Вода в Дністрі влітку досить швидко прогрівається, що дозволяє доповнювати сплави купаннями при кожному зручному випадку.

Вирушайте за пошуком нових приголомшливих ідей та можливостей, цікавих історій та оригінальних фото.

Телефон для зв’язку:   +380680905063

Тип: екстримальний, пізнавальний, оглядовий

За способом руху:  сплав

Довжина маршруту:   20  км річкою

Тривалість маршруту: 1 день

Дата і початок: за домовленістю

Вікова категорія:  від 6 р.

Група 20 осіб Ціна – 450 грн./особ.

У вартість входить:

  • супровід гіда;
  • прокат катамаранів;
  • організаційні послуги;

У вартість не входить:

  • особисті витрати

За бажанням туриста програма може бути уточнена за згодою обох сторін і вартість перерахована. В залежності від погодних умов програма може частково змінюватись на рівноцінну.

Виряд: Легкі штани, а не шорти; футболка/легка сорочка з довгими рукавами; сандалі, кеди (взуття, що добре тримається на нозі; щоб не сповзало з ніг); панама; купальний костюм; куртка-вітровка; сонцезахисні окуляри; крем від сонця; дощовик (спеціалізований чи поліетиленовий); тепла фліска.

Показати більше
people_alt
20 осіб.
watch_later
1 день
Частування
обід
басейн
купання
450 грн./особ.
Подивитись на карті